Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

AGILITY A OSTATNÍ AKTIVITY

První týden o prázdninách jsme spolu s pejsky pobývali na agility táboře KK Zetor Brno. Původně jsme byli přihlášeni jen Tom s Ivánkem a Maja s Bonii.Hned po příjezdu jsme postavili stan, zabydlili se, proběhl první nástup a rozdělení do družstev. Bohužel musela hned ten den mamča s Majou na pohotovost. Aby nebyla Bonnie po dobu Majdiny nepřítomnosti sama(všichni jsme šli na cvičiště na obhlídku a venčit) - zůstal s ní Míša. Dělal na mamku s taťkou smutný oči a kňoural, že by tam rád zůstal.

Po vyšetření na pohotovosti a ujištění doktora, že pokud bude Maja dostávat pravidelně svoje léky-není důvod, aby na táboře nemohla být se tedy jelo domů pro Míšovo oblečení, spacák, lehátko.........a v neposlední řadě pro Báru. Ta byla celá nadšená, že bude mít pokoj od štěňat a užije si dovolenou-nutno říci, že zaslouženou, protože odchovat čtyři lumpíky jí dalo pořádně zabrat!!!

Tak jsme tedy zůstali na táboře všichni tři a naši psi!

Prožili jsme super týden plný her, cvičení agility a starání se o naše čtyřnohé kamarády. Někdy se nám dařilo více- někdy méně, ale byl to super zážitek jak pro nás tak pro naše psy.

                                 Tom,Maja a Míša............Vaňana,Bonča a Barča

          

 

           

       

        

               

        

      

             

 

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek